In Memory

In Memory of our fellow classmates who have passed away since we graduated in 1961.  This is a dedication to all deceased classmates -- we do remember you and you are in our memories and prayers!

Display:
By Year Deceased Alphabetically Yearbook Photo



2018
Dennis C. Coy  
Ronald L. Edwards, Jr.  
Janice Rae Skilbeck (Johnston)  
Thomas W. Weiss  
Janet Marie Zobel (Bennett)  

2017
Marvin L. DeGroot  
Judith Lorraine Garrison (Coy)  
Tom Gooding  
Rita Ann LaBrier (Woods)  

2016
Margaret Ann Augustin (Ulinski)  
Michael A. Guy  
Henry L. Hatchett  
Sue Carol Licata (Smithers -Sprague)  
Richard G. Schuchmann  

2015
Marilyn Jean Chernis (Kirkland)  
Thomas E. Crim  
Kenneth H. Davenport  
Dale L. Emerson  
Richard Grant  
John Holderread  
Pamela Mary Perko (House)  
Joyce Elaine Wake (McKee)  
Carol Lee Watts (Yarbrough)  
Roy I. Williams  

2014
Paula Bettis (Daily)  
Rosalyn Bubbels (Bradley)  
Lorraine Alyce Kunz (Kornfeld)  

2013
Kenneth Barnett
Donald Lee Epright  
Charles Kochman  

2012
Richard G. Robertson  

2011
Ralph Blissett  
Betty June Mohr (Burch)  
Louise Darlene Teater (Rutschke)  

2010
Loren D. Nelch  
James Joseph Sacco  

2009
Joyce Mayberry (Williams)  
Carl Parkhurst  

2008
James W. Bartlett  
Rea Gayanne Dyson (Moreno)  
William T. Milburn  
Robert L. Oshkeshequoam  
Beverly Jean Ruble  
Robert W. Williams  

2007
Robert Eugene Barr  
Ronald Barrington  
Ronald L. Beaver  
Audrey Ernestine Harvey (Curtis)  
Judith Ann Kosavich (Johnson)  
John H. McConnell  
Jon Josef McCoy  

2006
Nancy Burnside (Williams)  
Emil Mantei  
Wanda R. Rigney (Tolly)  

2005
William Eugene Adams  
Carolyn Jean Burkhardt (Whalen)
Penny Shiffer (VanderDrift)  

2004
Spencer Goff  
Vincent Luparell  
James L. Peyton  
Philip Kent Smithers  

2003
Gary L. Ball  
Paula L. Miller (Perko)  
Twyla Mae Williams (King)  

2002
Harry W. Chrans  
Roger D. Cline  
Donald Hart
Virginia Mae Tonellato (Ray)  

2001
Mary Jo Gill (Kirk)  
Sandra K. Green (Delay)  
Larry Love  

2000
Larry E. Bartlett  

1998
Donald E. Redpath  

1996
Jim Cash  

1995
Charles Bardrick  
J. Reid Brown  
Arden J. Ray  
Kenneth M. Stringer  

1994
Ronald J. Gottselig  
Robert L. Huffman

1993
Roger Hout  
Ronald Lee Overby  

1989
Yvonne Grace Culp (Knepp)  

1986
Robert Brown

1985
Larry Barlick

1984
Arlene Greene (Lamkins)  

1976
Barbara Jo. Mills (Watkins)  

1975
Rita Ann Altepeter
Juanita Louise Piper (Persons)  
Philip Young

1973
Edward A. Clark

1970
Harry Atkinson  

1965
James Estill  
Jon Lee Franchois  

1963
Thomas C. Kayma  

1961
Vicki Chimento  

If you are aware of a Classmate who should be added to this page please let us know.



UA-20881163-1